Aktualności Aktualności

Leśniczówka Łowiecka Wydry – zapraszamy na weekend za pół ceny

Nadleśnictwo Kwidzyn przystąpiło do akcji:

„POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”

 

Nadleśnictwo Kwidzyn bierze udział w ogólnopolskiej akcji promocyjnej organizowanej przez Polską Organizację Turystyczną oraz Ministerstwo Sportu i Turystyki: „POLSKA ZOBACZ WIĘCEJ – WEEKEND ZA PÓŁ CENY”

 

Oferujemy pobyt w Leśniczówce Łowieckiej Wydry podczas weekendu 15-17 marca 2019r. za pół ceny.

 

Leśniczówka dysponuje 14 miejscami noclegowymi przystosowanymi do pobytu zarówno myśliwych, jak i turystów. Naszymi gośćmi są osoby, które pragną spędzić czas na łonie natury i wypocząć. 

Kwatera położona jest malowniczo wśród kompleksu leśnego 1km od drogi Sztum- Biała Góra.  Jest doskonałą bazą wypadową do Trójmiasta i nad morze. Blisko jest również do miast położonych na szlaku zamków gotyckich: 12 km od Malborka, 3km od Sztumu i 20km od Kwidzyna. 


 

W kwaterze znajduje się 5 pokoi: dwa 2-osobowe, dwa 3-osobowe i jeden 4-osobowy. W każdym pokoju znajduje się łazienka.

Do dyspozycji gości jest również klimatyzowana sala kominkowa z TV, gdzie można schronić się przed upałem lub ogrzać się przy ogniu. 

 

Leśniczówka dysponuje bezpłatnym parkingiem. Obok leśniczówki położona jest wiata z kominkiem, która może pomieścić około 80 osób. Jest ona obiektem zamkniętym, a obecność kominka powoduje, iż wykorzystujemy ją całorocznie.

 

Ceny (po uwzględnieniu 50% rabatu):

 

Opłata za nocleg ze śniadaniem dla jednej osoby w pokoju:

1-osobowym -  40 zł/doba

2-osobowym -  37,50 zł/doba

3-osobowym -  35 zł/doba

4-osobowym -  32,50 zł/doba

 

 

Więcej informacji na stronie internetowej:

https://www.ohzkwidzyn.pl/index.php/content/read/kwatery

 

oraz pod numerami telefonów:

55 - 277 21 69,  55 – 261 69 66

 

Państwowe Gospodarstwo Leśne Lasy Państwowe (PGL LP)
Jesteśmy organizacją z ponad 90 letnią tradycją. Prowadzimy zrównoważoną, potwierdzoną międzynarodowymi certyfikatami FSC i PEFC gospodarkę leśną na ponad 7,6 mln ha powierzchni  naszego kraju. Systematycznie zwiększamy lesistość Polski z 21 proc. w roku 1945 do 29,6 % obecnie. Konsekwentnie realizujemy „Krajowy program zwiększania lesistości”, dzięki któremu do roku 2050 lesistość Polski wzrośnie do 33%. Cechuje nas samodzielność finansowa. Znaczną częścią naszego zysku dzielimy się ze społeczeństwem. Wspieramy m.in.: Budżet Państwa, samorządy terytorialne, Parki Narodowe; organizacje pozarządowe, wspieramy remonty lokalnych dróg oraz inne, ważne dla Państwa przedsięwzięcia. 
Nasze profesjonalne działania oraz wieloletnie doświadczenie w połączeniu z wiedzą i odpowiedzialnością za powierzony nam majątek są gwarancją bezpieczeństwa ekologicznego Polski.
                                                                              PRACUJEMY W  ZGODZIE Z NATURĄ!